Відголосок війни.

Поліське У селі Поліському  на свято Апостола і євангеліста Іоанна Богослова відбулось перепоховання останків невідомого воїна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Поховання знайшли на хуторі , який знаходився на західному березі річки Вижівка, де проживала місцева жителька Волох Марія Юріївна .

Нині вже покійний Кошелюк Степан Кирилович , два роки тому , розповів  вчительці Поліської  ЗОШ  Яриніч Людмилі Петрівні, що на цьому хуторі є поховання воїна, котрий був в числі розвідувального загону, який квартирував у будинку Марії Юріївни у 1944 році.

Повідомив Степан Кирилович і причину загибелі цього солдата. В ранці коли усі повставали він вийшов на вулицю  взяв гвинтівку і стався випадковий постріл . Життя йому не змогли врятувати і він помер.

Стараннями  сільського голови Тищука Петра Васильовича , при підтримці облвійськомату розпочалися пошуки поховання. Марія Юріївна змогла з четвертого разу вказати де саме поховали воїна. На жаль відспівували в хамі його  як невідомого солдата , бо медальйона з особистими даними при ньому не знайшли.

 

Поліське

Поліське

Фото0792

Фото0794

Ведуться архівні пошуки .

Вічна пам’ять усім хто поклав своє життя за мир на землі.

Архіви