Вічна пам’ять.

Лютка  У суботу, 20 лютого, у храмі-каплиці Казанської ікони Богородиці села Лютка відбулася панахида в пам’ять про рабу Божу Марію Дубук, котра народилася, прожила і спочила в Бозі у цьому мальовничому куточку волинського Полісся.

 

 

 

 

 У цей день за життя талановитій журналістці, вірній православній християнці, людині чистого серця та неймовірної доброти  виповнилося б п’ятдесят років, але у Бога свій промисел.

Помолитися про душу померлої  Марії приїхали в Лютку її колеги по роботі – працівники всеукраїнської газети «Вісник» на чолі з головним редактором видання Євгеном Хотимчуком, прийшли родичі, знайомі, друзі. Заупокійну службу здійснив настоятель храму священик Олександр Сандер та церковний хор. Батюшка відслужив також літію на могилі спочилої.

Лютка

  Він розповів про значення поминальних днів і закликав присутніх не забувати про рабу Божу Марію, молитися за її душу, пам’ятати про ті хороші справи, які залишила прихожанка на землі після себе.

  Сповненим болю було звернення до присутніх Євгена Хотимчука, який разом із вісниківцями зробили чимало для Лютківського  храму, виконуючи мрії своєї колеги, яким не судилося здійснитися за її життя, а саме: тут вже встановлено дзвін на молитовну пам’ять Марії Дубук, який сповіщає сільчан про радісні і сумні хвилини; викладено доріжку від дороги до каплиці і до місця, де вона спочиває… А напередодні цього дня у видавничому відділі газети «Вісник» вийшла книга, присвячена творчості волинської журналістки, яку роздали присутнім. Євген Якович пообіцяв ніколи не забувати про колегу і при будь-якій можливості відвідувати лютківський храм та могилку спочилої.

Лютка

Архіви