Вертеп в Буцині.

  7 січня Православна церква зустрічала на землі предвічного Бога, який народився у Вифлеємі від Діви Марії. Це свято стало найбільшою подією в історії людства.

 

 

 

 

 

       З найщирішими вітаннями і побажаннями до всіх мирян звертався по завершенні Божественної Літургії у період  Різдвяних та Новорічних свят настоятель храму Казанської ікони Божої Матері села Буцин Старовижівського району протоієрей Орест Ніколайчук. Настоятель бажав усім прихожанам добра, миру, здоров’я, наголошував, щоб милість Божа берегла і охороняла всіх кожну хвилину життя. А щоб пізнати традиції своїх предків та дотримуватись їх, відчувати гордість за багате подіями історичне минуле свого народу у неділю, 15 січня, після завершення богослужіння, у приміщені Будинку культури відбулося святкове дійство-Різдвяний Вертеп. Організатором його був настоятель місцевого храму отець Орест. У залі було людно. Глядачі трепетно переживали за героями, які виконувалися учасниками у виставі. По-особливому болісно щеміло серце, коли злий Ірод наказав вбивати безневинних немовлят, щоб разом з ними знищити Небесне Дитятко.

       У ході дійства звучало дуже багато колядок, привітань у виконанні двох церковних хорів. А найбільша радість була для малечі. Вони з великим задоволенням виходили на сцену, співали колядки, вітали присутніх з Різдвяними та Новорічними святами. Найбільшим щастям для них було отримати з рук отця Ореста іконку «Різдво Христове» і солодощі.

       Додому миряни поверталися з радістю, із вірою в серці, надією на мирне майбутнє, любов’ю до ближнього та з Божою благодаттю, адже всі пройнялися атмосферою великого свята- Різдвом Христовим!

Архіви