У Лютці поминали журналістку Марію Дубук

Лютка  П’ятого липня цього року після недільного Богослужіння у храмі-каплиці Казанської ікони Божої Матері, що в селі Лютка прихожани та паломники взяли участь у панахиді, під час якої поминали своїх рідних, тих, хто відійшов у вічність.

 

 

 

 Саме в цей день минув рік, як покинув цей суєтний світ і Блаженніший митрополит Київський та всієї України Володимир (Сабодан). Разом з ним прихожани згадували й землячку – завідувачку відділу газети «Вісник і К» Марію Дубук, яка своєю працею немало послужила Православній Церкві і похована на місцевому кладовищі.

Лютка
 Стараннями колективу видання та її головного редактора Євгена Хотимчука Марії Іванівні встановлено пам’ятник, який в цей день освятив настоятель храму-каплиці протоієрей Олександр Сандер.
Після смерті колеги вісниківці є частими гостями в Лютці. Вони втілили в життя задум Марії Дубук і в день її народження, 20 лютого, подарували церкві дзвін, виготовлений на замовлення у Нововолинську. Нині він кличе на службу усіх жителів села. Пролунав він для паломників і в цей недільний день. Євген Хотимчук пообіцяв місцевим прихожанам допомогти із благоустроєм біля нього, адже прихід у селі невеликий, а отже, коштів на все
не вистачає.
 Настоятель храму-каплиці протоієрей Олександ  подякував усім за молитви і закликав не забувати молитися за померлих, тим самим полегшити їх участь на страшному суді Господньому

Архіви