Свято Покрови у Седлищі.

Седлище У День захисника України, який другий рік поспіль, напевне, не випадково відзначається в нашій державі на Покрову Пресвятої Богородиці, усіх колишніх воїнів АТО, їхні родини, громаду зібрали на урочистості сільський голова Микола Ваврищук та аматори художньої самодіяльності.

 

 

 
 Привітати справжніх героїв та вклонитися їхньому подвигові прибули на свято голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, волонтер, депутат районної ради Михайло Шлапай, військовий комісар району Віталій Гайда. Разом із усією громадою на чолі з настоятелем Георгіївського храму Ігорем Тимощуком рушили у центр села до пам’ятного знака, спорудженого на честь борців за волю й незалежність України. Тут відбувся поминальний молебень, а до підніжжя пам’ятника були покладені квіти та вінки.

Седлище

Седлище

Седлище
 Згодом в обрядовій залі сільської ради відбулися святкові заходи. Гості зі словами щирих зичень та вдячності звернулися до присутніх.
Воїни АТО та їхні рідні отримали з рук влади, священика та благодійників почесні грамоти, подарунки, ікони.

Седлище

 

 Хвилею оплесків зустрічали справжніх героїв: Андрія Кручковського, Петра Берчука, Богдана Євтушика, Андрія Литвинюка, Максима Турецького, Миколу Риля, Олександра Жука, Олега Карпука, а також рідних Ярослава Васька, Михайла Тишика, Миколи Тишика, Ігоря Гереза. Не забули привітати зі святом вже єдиного у Седлищі ветерана Другої світової війни Євгена Петровича Парчака, колишнього вчителя. Слова вдячності лунали у цей день і на адресу сільського голови Миколи Ваврищука, учасника бойових дій в Афганістані. Від батьків дякувала владі та всій громаді Валентина Кручковська, син якої, Андрій, також звідав пекла війни.
А про хороший настрій та святковий концерт подбали учасники художньої самодіяльності сільського Будинку культури та школи.

Седлище

Тамара ПОЖАРЧУК.

Архіви