Свято Миколая в Смідині

Смідин  День Святого Миколая найбільш очікуваний для усієї малечі.

 

 

 

   

 

 

Напередодні свята дітки пишуть листи зі своїми побажаннями , надсилають або передають через дорослих до Св. Миколая. В передсвяткові дні вони згадують свої хороші та погані вчинки. Тоді ж за гарну поведінку Миколай приносить подарунок, а бешкетникам може дістатись і різка. Вночі Святий Миколай приходить до кожної дитини й кладе під подушку свій дарунок.
19 грудня, в День Святого Миколая до малят дошкільного навчального закладу с.Смідин вже традиційно завітав настоятель Хрестовоздвиженського храму протоієрей Валентин. Священник привітав діток, працівників закладу з таким чудовим, добрим святом. Малечі він ще раз нагадав, що тільки слухняні діти приносять радість як батькам, так і Святому Миколаю та Богу.

Смідин

Діти з щирою радістю зустріли гостей. Розповідали отцю Валентину про свої хороші вчинки, гарну поведінку, декламували вірші. Ніхто не залишився поза увагою, всі отримали солодкі даруночки від батюшки. День видався цікавим, веселим та дуже значимим для дітей, адже такі змістовні зустрічі духовно збагачують і засівають в серцях малечі прекрасні зерна доброти, милосердя, християнської любові.

Архіви