Священик організував для школярів урок по безпечному поводженню з боєприпасами.

Седлище  Нещодавно у Седлищенській школі було проведено урок по безпечному поводженню з боєприпасами «Людська безпечність меж не має».

 

 

 

 

 

  Ініціатором уроку став настоятель місцевого храму протоієрей Ігор Тимощук. Саме на запрошення настоятеля до школи завітали сапери та волонтери Всеукраїнської Громадської Організації «АЛЬТАЇР 777».Головними напрямками роботи якої є волонтерська діяльність, збереження територіальної цілісності та захист прав громадян України.

Седлище
   Темою заходу стало вивчення правил поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Дізнавались Седлищенці і про те, на скільки небезпечними можуть бути навіть найменші боєприпаси – патрони, як не просто знешкоджувати авіабомби ФАБ – 250, які не підлягають транспортуванню. Їх знищують на місці. Декілька іржавих та знешкоджених військових речей ,які ще донедавна несли смерть українцям присутні мали можливість побачити на власні очі.
Гранатомет, протитанкова міна, фугас, міномет, касета снаряду реактивної системи залпового вогню та чимало фрагментів іншої зброї – ось все це, що в руках терористів несло лише зло та смерть – нехай тепер стане експонатами постійно діючої виставки в історичному музеї. А ще – до цих жахаючих речей додадуть кольорові листи вдячності, які надходили бійцям української армії зі всієї України та за кордону, дитячі малюнки.
На завершення свого виступу Леонід Хвещук, Юрій Кікавський, Юлія Миронюк, Федір Пушкарчук подарували школі диск та плакат з правилами поведінки та наголосили, що випадково знайдені вибухонебезпечні предмети не можна брати до рук, переміщувати, розбирати чи кидати у багаття. У разі виявлення невідомих предметів подібних на вибухонебезпечні, слід негайно повідомити про небезпечну знахідку до Служби Порятунку за номером «101».

Седлище

 Дізнавались присутні і про розміновування фугасів, мін та інших боєприпасів, які не дають мирному населенню спокійно жити. Адже, і на сьогоднішній день вороги щільно вкрили українську землю вибухонебезпечними предметами і їх ще довго доведеться шукати саперам та знешкоджувати.
На завершення уроку директор Седлищенської ЗОШ Василь Сергійович Ткачук подякував волонтерам за гарну та змістовну зустріч. Діти вручили всім волонтерам квіти, а настоятель місцевого храму подарував гостям іконки «Георгія Побідоносця».Після цього гості відвідали місцевий храм та Седлищенську бібліотеку.

Архіви