Стяг зі Сходу – у дарунок для Седлищенських випускників.

З теплом сонячних червневих днів нерозривно пов’язане чудове свято – випускний вечір. Традиційно хвилюючі почуття переповнювали Седлищенських випускників, які прощалися днями зі школою.

 Попереду – незвідане самостійне майбутнє, великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного життєвого фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху.
 З побажаннями непохитної віри у себе, стати успішними, гідними і
наполегливими у здійсненні мети лунали на святі мудрі настанови вчителів та благословення батьків.

 Та найбільш незвичним та зворушливим для всіх присутніх став подарунок від настоятеля місцевого храму протоієрея Ігоря Тимощука, він передав стяг, який був привезений днями зі Сходу від батальону «Волинь». Його передали бійці АТО жителям сіл Седлище, Борзової, Черемшанки в знак щиро ї вдячності громаді за неодноразово надану допомогу бійцям АТО. Одним з побажань на
стязі є слова: «Дорогі патріоти, випускники Седлища! Хочем щиро вам подякувати за вашу підтримку і любов до ближнього, до бійців АТО. З вами переможемо! 1ОМПБ «Волинь». Діти – наше майбутнє!  Бійці безмежно вдячні за підтримку. Подарований стяг поновить куточок у школі присвячений нашим героям. Адже, стяг – національний символ нації. Офіційна емблема держави, символ її суверенітету. Гадаю, про такий подарунок мріє не одна школа.

Повідний бібліотекар бібліотеки-філії с. Седлище Оксана Євтушик

Архіви