Сповідь духовенства.

  Без покаяння немає очищення,а без ощищення немає спасіння. Покаянням виправдався митар, була прощена грішниця,покаяння відкрило благоразумному розбійнику райські двері,покаянням відрікшийся апостол Петро був прощений Богом і повернутий в апостольське достоїнство. Усі ми грішні. Усвідомлення цього приводить у храм до Таїнства Покаяння.

 

  Так, 22 грудня в день зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці духовенство Старовижівського благочиння зібралось в храмі Успіння Божої Матері.

  Саме в цей день священики звершили Таїнство Сповіді. Сповідь прийняв духівник благочиння протоієрей Миколай Хлуд. Божественну Літургію звершив керуючий єпархією архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир.

  Його Високопреосвященство нагородив духівника благочиння черговою нагородою, правом носіння митри. За Літургією усі присутні священики приступили до Святого Таїнства Євхаристії.

  По завершенні богослужіння владика виголосив проповідь. В своєму слові архіпастир наголосив, що милосердя у Господа незрівнянно більше ніж гріхів у всього людства. Лише прийдіть до Мене, каже Господь і ми йдемо, лише покайтеся і ми каємось, лише освятіть своє життя життям у Церкві і ми щирим серцем цього прагнемо. Прагнемо одужання духовного,прагнемо відродження,прагнемо спасіння.

Архіви