Седлищенське свято дитинства

Седлище
Людно було цієї неділі біля Седлищенського БК. На деревах були розвішені повітряні кульки,які додавали присутнім дорослим та малечі, й насправді, святкового настрою на святі дитинства.

 

 

 

 Діти мандрували на святі по океану «Розваг», плавали ним бравши участь в різноманітних конкурсах. А для обрання кращих учасників, звісно, було обране журі в складі: Баглика Степана Вікторовича, Комісарик Ніни Семенівни, Кухарчук Тамари Володимирівни.

Седлище

Першим островом на якому пришвартувались учасники був острів «Любителів спорту». На острові вчитель фізкультури Седлищенської школи Олексюк Борис Миколайович провів цікаві змагання між спортивними командами школи.
Бородич Світлана Іванівна – вихователь дошкільного закладу, супроводжувала дітей наступним островом.

Седлище
 Разом з ведучою свята Євтушик Тетяною та настоятелем Георгіївського храму протоієреєм Ігорем Тимощуком присутні побували на острові «Юних художників», на якому кожен з учасників втілив свої мрії в малюнок на асфальті на тему «Ми за мир». На острові «Справжніх рибалок» діти разом з братиками, татусями та дідусями виловлювали з басейну рибку. Подорожуючи «Казковими лабіринтами», де дівчатка разом з матусями не лише блукали лабіринтом, а й розповідали вірші, за допомогою жестів виконували різні завдання. 
Не обійшлось наше свято без гарних подарунків, про які завчасно підготували: депутат обласної ради Михайло Шлапай, протоієрей Свято-Георгіївського храму Ігор Тимощук, підприємці Валентина Симонюк та Олег Маркевич. Від щирого серця дякуємо усім спонсорам свята.
Подякою та невеличким подарунком від бібліотеки-філії села Седлище була відзначена Бондар Тамара, за участь у конкурсі «Найкращий читач – 2015 року». Сільський голова Микола Ваврищук вручив подяки постійним учасникам всіх патріотичних концертів: Барановському Богдану та Матлах Ірині. Не лишивсь ніхто і без солодкого подарунку. А протоієрей Ігор Тимощук подарував іще й кожній дитині іконку з Ангелом Охоронцем.
То ж хай буде у світі мир, хай всіх нас вітає кожного дня привітне сонечко, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка і хай дзвенить веселий дитячий сміх. Зігріваймо усіх діток теплом і любов’ю, ласкою і добрим словом, ніжністю і турботою, щоб вони відчували свою важливість і необхідність у цьому світі. Зробімо все від нас залежне, використаймо будь-яку можливість, щоб допомогти кожній дитині.

Седлище

Архіви