Різдвяний вертеп в Буцині.

Буцин  Одним з найбільших свят церковного року є свято Різдва Христового, яке приносить велику радість та духовне піднесення, збирає родини за святковим столом, об’єднує парафіян на спільні молитви у храмі.

  У ці дні, сповнені Божої благодаті, жителі села Буцин зібрались у місцевому будинку культури на Різдвяний концерт.

 

 

 

  Святкову зустріч відкрив настоятель храму Казанської ікони Божої матері о. Орест, який нагадав обставини пришестя у світ Спасителя – бідну Віфлеємську стайню, вбогі ясла, гоніння на святу родину; а також привітав усіх присутніх з великим святом Різдва Христового.

  Молоді прихожани храму під керівництвом матушки Олени показали цікавий і дотепний вертеп, майстерно виконуючи ролі Ірода, Царя, Жида, Смерті та інших дійових осіб. Дійство супроводжувалось слайд шоу та вдало підібраними мелодіями.

  Хористи церковного кліру і прихожани підготували колядки, а учні недільної школи – жартівливі сценки. Дуже зворушливо прозвучала колядка « Нова радість стала» у виконанні учнів місцевої школи Діани Сенюк та тріо сопілок. Особливо улюблені пісні – колядки співали всі присутні. Святковий настрій передався наймолодшим учасникам зустрічі, які сміливо виходили на сцену з колядками і віншуваннями. Всі дітки, а їх було чимало отримали солодкі подарунки.

  Відчувалось, що Різдвяна зоря об’єднала всіх присутніх чистим світлом  людських чеснот і цінностей. Про це на завершення свята говорив наш гість – о. Леонід, настоятель храму села Смолярі. Він побажав миру, взаєморозуміння, Божої благодаті нашій спільній українській оселі, кожному хто живе на цій святій, багатостраждальній і такій прекрасній землі.

Христос рождається!

Славімо Його!

Архіви