Престольне свято в Лютці

  Довгий час жителі маленького поліського села Лютка Старовижівського району ходили молитися по сусідніх селах.В 90-х роках минулого століття громада села вирішила будувати свій храм. 20 липня 2008 року в село прибув єпископ Никодим для освячення храму на честь Казанської ікони Божої Матері.

 

 

 

 21 липня Православна Церква вшановує Казанську Богоматір. Саме цього дня невеликий, як і невелике саме село, храм не може вмістити вірян, які прибувають з навколишніх сіл та містечок, та вихідці які проживають в Білорусі.
Ювілей десятиріччя храму зібрав духовенство Старовижівського благочиння. Божественну Літургію очолив керуючий Володимир-Волинською єпархію митрополит Володимир,якого радісно у віршованих рядках зустрічала Лютенська дітвора під керівництвом Ольги Ткачук.

  Запашний каравай дорогому гостю вручив депутат районної ради від села Вадим Галян. На малому вході владика Володимир нагородив настоятеля храму протоієрея Олександра Сандера високою церковною нагородою-митрою.
Після святкової Літургії хресний хід із читанням Євангелія та окропленням вірян освяченою водою.

В своєму повчальному слові архіпастир щиро подякував всім жителям села,за те,що вони вірою,любов’ю,працьовитими руками побудували цей храм.Побажав здоров’я,радості,щастя,спасіння,щоб ми довгі роки з радістю та в доброму здоров’ї ходили до цього храму на молитву.
На завершення, настоятель храму протоієрей  Олександр від імені прихожан подякував владиці Володимиру,що він розділив цю радість торжества з нами.Побажав щоб Господь дарував мудрість,силу,наснагу,мужність і надалі успішно трудитись на ниві Христовій на благо Матері Церкви, завершуючи нелегке архіпастирське служіння.

Архіви