Престольне свято в Красці.

Краска Добігає літо, вже осінь на порозі і саме в цей чарівний час Церква святкує велике свято – Успіння Пресвятої Богородиці. Кожна людина має свій День народження, День ангела і завжди із трепетом готується до цих днів. Кожен Храм Божий має свій престольний празник, якого чекають всі віруючі. Очікували цього дня і вірні Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Краска Старовижівського благочиння.

 

 

 Храм наповнюється богомольцями, від малечі до людей старшого віку, які будували своїми руками цей храм. Сердечно та піднесено лунають молитви за мир і благополуччя від духовенства та парафіян навколишніх сіл та гостей з Білорусіі.

Краска
 Богослужіння очолив благочинний Старовижівської округи протоієрей Димитрій Юхимук.

Краска

Краска

 Після Божественної Літургії священики звершили Хресний хід навколо храму та окропили вірян святою водою.

Краска

Краска

Краска

 З проповідю до прихожан звернувся протоієрей Анатолій Мацелик, який розповів про Божу Матір і шанування Її Пречистих Образів. На завершення отець Димитрій згадав історію храму, застійні часи, перебудову, руйнування та відновлення храму, свідком чого був сам, адже цей храм є першим у його священицькому служінні. Настоятель протоієрей Олександр Сандер подякував усім вірянам та духовенству за спільну молитву і побажав з Божою поміччю дочекатися наступного храмового свята.

Архіви