Православна община села Седлище опікується військовою частиною.

Седлище   Жителі села Седлище, члени православної общини в честь святого великомученика Георгія, збирають і доправляють допомогу військовим.

 

 

 

 

 

 

 За ініціативою прихожан і небайдужих підприємців були зібрані кошти, на які настоятель храму протоієрей Ігор Тимощук з церковним активом закупили різноманітні речі, необхідні сьогодні військовослужбовцям.
Перед поїздкою до військової частини священик з парафіянами відслужили молебень до святого великомученика Георгія Побідоносця.

Седлище

Седлище

В молитвах просили, щоб Господь укріпив воїнів в нелегкій праці по захисту Вітчизни. І звичайно ж благали, щоб Господь послав на нашу багатостраждальну землю мир.

Солдатам священик з прихожанами привезли пральну машину, телевізор, а також вкрай необхідні їм комплекти інструментів для ремонту техніки.

Седлище

В нинішню поїздку настоятель взяв також і дітей. Хлопчаки з радістю відправились в цю незвичайну для них подорож. Допомогли військовим розвантажити автомобіль з подарунками, відвідали солдатського борщу. З цікавістю ознайомилися з солдатським побутом.

Седлище

Седлище
Отець Ігор і надалі планує підтримувати наших військових і ділом і словом, матеріальною допомогою і молитвою.

Архіви