Подорож до монастиря.

 

Буцин  12 листопада 2016 року настоятель храму в честь Казанської ікони Божої Матері ієрей Орест організував поїздку учнів недільної школи до Миколаївського монастиря в селі Мільці Старовижівського району.

 

 

 

 

  Діти мали змогу побувати на Божественній Літургії. В храмі відбувається духовне зцілення людини. Вона черпає силу й знаходить відраду та втіху в скорботах нашого життя. Ось чому псалмопівець Давид у своїх псалмах називає щасливими тих, хто учащає до дому Божого.
Особливі почуття викликало прикладання до гробу старця Олексія. Диякон Даниїл провів екскурсію по території монастиря, який розкинувся на березі Турії. Він розповів цікаві історії про Преображенську та Миколаївську церкви, відповів на запитання. З висоти дзвінниці відкрився мальовничий краєвид монастиря. В іконній лавці можна було придбати ікони,книги,лампадки. Смачною була трапеза.
На згадку про подорож батюшка Орест вручив іконки Святого Миколая.
Вихованці недільної школи усвідомили,що православний храм -місце особливої присутності Бога на землі і поводити себе в ньому потрібно так, щоб не прогнівити велич святині, бо тільки тут людина почуває себе ближче до Бога, тільки тут відпускаються всі гріхи.

Буцин
Велику подяку за організацію екскурсії висловлюють учні та їхні батьки батюшці Оресту та Миколі Мацюку.

Архіви