Подарунок школярам.

 Незвичайний подарунок до першого вересня отримали учні Седлищанської школи. Настоятель місцевого храму, протоієрей Ігор Тимощук подарував дітям велосипеди.

 

 

 

 

 

 

 

 Отець Ігор не випадковий гість у школярів. Немало поколінь колишніх учнів з теплотою згадують туристичні походи, організовані священиком, чудовий літній відпочинок на березі озера. Організовує невтомний священик і футбольні змагання між школами.

В нинішньому році отець Ігор, за підтримки небайдужих людей, які виявили бажання зробити подарунок дітям, на перший дзвоник привіз чудову німецьку велотехніку.

“Нинішнє молоде покоління чимало часу віддає комп’ютерним іграм”- зазначає священик-“а рухливі ігри, які так необхідні дітям, поступово відходять на другий план. Сьогодні модно бути мобільним – носити в кишені мобільний телефон. Проте мобільність це не лише володіння заповітним пристроєм, а насамперед рухливість, жвавість, комунікабельність.”

З радістю школярі прийняли цей подарунок, особливо раділа малеча – першокласники. Скільки цікавого навкруги можна відкрити для себе мандруючи рідним краєм на велосипеді.

А отець Ігор надіється, що в майбутньому вдасться організувати велоподорож до Мілецького монастиря.

В нинішньому році наша держава урочисто відзначає важливу подію – 1025річчя Хрещення Русі.” – говорить отець Ігор -“Пройшли урочистості, святкові Богослужіння. Проте християнство це не лише велич і духовна краса служби Божої, а й справи милосердя, турбота про ближнього. Турбота про дітей, наше майбутнє покоління, повинна займати важливе місце в житті кожного християнина. Тож ми з небайдужими підприємцями вирішили цю акцію приурочити до нашого славного ювілею, адже християнство – це любов і милосердя.

Архіви