На Воздвиження в Смідині.

Смідин  27 вересня Православна Церква відзначила свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Цей день є престольним святом Хрестовоздвиженського храму села Смідин. 

 

 

 

 

 

 

Святково, пишно уквітчаний храм  зустрічав гостей ще з ранечку.

 Урочисту Божественну Літургію в день свята очолив протоієрей Анатолій Івашко, уродженець села, який несе свою службу в Локачинському районі. Йому співслужили настоятель парафії протоієрей Валентин Микитюк та представники духовенства Старовижівської, Кримненської, Камінь-Каширської округи.  Величаво, гармонійно, по-особливому урочисто звучали в цей  день церковні піснеспіви. Вони дійсно підносились до небес, бо до свята стараннями настоятеля, прихожан було придбано і встановлено озвучення. 

Смідин

 Прикрасою храму стали кіоти, також доставлені до церкви напередодні, на яких встановлено ікони Воздвиження Чесного Хреста та Казанської Богоматері.

Смідин

Смідин

 

 Крім того, як подарунок, передано з благословення  Блаженнішого Митрополита Володимира та з його дарчим підписом Святе Євангеліє, видане до 1025-річчя хрещення Русі.

Смідин

По завершенні Літургії відбувся хресний хід навколо храму,

Смідин

Смідин

після чого з глибоко повчальною проповіддю звернувся до присутніх благочинний Кримненської округи, протоієрей Сергій. У свою чергу настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму протоієрей Валентин Микитюк подякував священикам та усім присутнім за те, що молитовно розділили радість престольного свята.

Архіви