На Миколая в Смідині.

Смідин В день святого Миколая настоятель Смідинського храму відвідав вихованців дитсадочка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 День Святого Миколай – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. В цей день  кожен, і дорослий, і малий  сподівається на якесь диво, здійснення заповітної мрії. У Смідинському дошкільному навчальному закладі в цей день було все не так, як завжди: ще з ранку діти навипередки розповідали один одному, своїм вихователям які ж подаруночками Святий Миколай їм залишив чи то під подушкою, чи то в чобітку.  До цього свята діти готувалися заздалегідь, вивчили вірші, пісні про Святого Миколая. А якою щирою була радість дітей, коли до них завітали четверокласники Смідинської школи із захоплюючою виставою.

Смідин

Після її закінчення Святий Миколай вручив подарунки всім вихованцям, які надав народний депутат України Степан Івахів.  Вже традиційно в цей день садочок  відвідує настоятель Хрестовоздвиженського храму отець Валентин.

Смідин

Він розповів діткам про Святого Миколая, його чудеса. На завершення  розмови з вихованцями він  вручив кожному солодощі та цікаву книжечку «Струмочок».

Смідин

  Цей день дійсно став чудесним для  діток, приніс радість, приємні несподіванки.

Хочеться, щоб  добре здоров’я, родинний затишок, мир, добро, злагода завжди були поряд з кожним з нас, і з усіма хто вміє приносити приємні несподіванки в наше буденне життя.

Смідин

Архіви