І ювілей відсвяткували ,і допомогу для госпіталю доправили.

  Свято Рівноапостольної княгині Ольги цього ріку зібрало чимало прихожан в селі Борзова, адже в цьому році капличка відсвяткувала п’яту річницю з дня відкриття.

 

 

 

 

  Завітали на свято гості з Рівного отець Сергій і отець Ігор (котрий після повчальної проповіді подарував ікону Преподобного Серафима Саровського),а також настоятелі Мизівського та Секунського храмів. На святі побували прихожани з Седлища, Брідок, Черемшанки, Нової Вижівки. В цей день жителі Борзової щиро дякували за фінансову підтримку Шлапаю Михайлу Петровичу та місцевим підприємцям, які долучились до проведення свята.


   Настоятель місцевої каплички поротоієрей Ігор Тимощук після святкового богослужіння оголосив про збір продуктів харчування для госпіталю ветеранів війни, на яке відгукнулось чимало жителів Седлища, Черемшанки, Борзової. І вже 26 липня настоятель разом з головою спілки ветеранів АТО Леонідом мали можливість доправити всі продукти харчування до госпіталю. В госпіталі їх з подарунками радо зустріли медперсонал та учасники АТО, які висловили слова безмежної вдячності всім, хто долучивсь до цієї доброї справи.

Архіви