День рятівника.

p101094217 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ РЯТУВАЛЬНИКА.

 

 

 

 

 

 

 

НАПЕВНЕ, НЕ ІСНУЄ БІЛЬШ ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЇ, НІЖ ПРОФЕСІЯ РЯТУВАЛЬНИКА.ЇЇ ОБІЙМАЮТЬ ЛЮДИ З ВЕЛИКОЮ СИЛОЮ ВОЛІ,ЯКІ ЗДАТНІ ПОЖЕРТВУВАТИ СВОЇМ ЖИТТЯМ, ЗАРАДИ ЖИТТЯ БЛИЖНІХ. САМЕ В ЦЕЙ ДЕНЬ ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА ВІДЗНАЧАЄ ПАМЯТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ (НЕОПАЛИМА КУПИНА), ЯКА Є ПОКРОВИТЕЛЬКОЮ ВОГНЕБОРЦІВ.

НА СВЯТО БУВ ЗАПРОШЕНИЙ НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-КАЗАНСЬКОГО ХРАМУ ПРОТ. ОЛЕКСАНДР САНДЕР.

 

УРОЧИСТОСТІ РОЗПОЧАЛИСЯ В СТАРОВИЖІВСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ. ПРИВІТАТИ СТАРОВИЖІВСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ ЗАВІТАЛИ ПЕРШІ ОСОБИ РАЙОНУ – ГОЛОВА РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ БРИНЧУК, ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ЮРІЙ КУДАЦЬКИЙ. ПОЧЕСНІ ГОСТІ ЗІ СЛОВАМИ ВДЯЧНОСТІ ЗА ВІДМІННУ СЛУЖБУ В СВОЇХ ПРИВІТАННЯХ НАГОЛОСИЛИ, ЩО РЯТУВАЛЬНИК – ЦЕ ПОКЛИКАННЯ МУЖНІХ ЛЮДЕЙ, ЯКЕ ВИМАГАЄ САМОПОЖЕРТВИ ТА ВІДДАНОСТІ ОБРАНОМУ ПОКЛИКАННЮ, БУТИ ГОТОВИМИ ЖЕРТВУВАТИ ВЛАСНИМ СПОКОЄМ, ЗАРАДИ СПОКОЮ І БЕЗПЕКИ ЛЮДЕЙ.

ЗА ДОБРОСОВІСНЕ ВИКОНАННЯ СВОЇХ ОБОВЯЗКІВ ТА З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА КРАЩІ ПРАЦІВНИКИ СЛУЖБИ БУЛИ НАГОРОДЖЕНІ ВІДЗНАКАМИ,ГРАМОТАМИ.ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ РАЙОНУ ПАРАДУВАЛИ ПРИСУТНІХ СВОЇМИ ВИСТУПАМИ НА СЦЕНІ РБК. ДО СЛОВА ЗАПРОСИЛИ СВЯЩЕНИКА.

p1010921

О.ОЛЕКСАНДР РОЗПОВІВ ПРО ОБРАЗ БОЖОЇ МАТЕРІ(НЕОПАЛИМА КУПИНА),ЩО ЛЮДИ МОЛЯТЬСЯ ПЕРЕД ІКОНОЮ ПРО ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ПОЖЕЖ ТА УРАЖЕННЯ БЛИСКАВКОЮ, ВІД ЛЮТИХ БІД ТА НАПАСТЕЙ, ПРО ЗЦІЛЕННЯ НЕДУГ  І ЦАРИЦЯ НЕБЕСНА ДОПОМАГАЄ ВСІМ , ХТО ПРИХОДИТЬ ДО НЕЇ З ВІРОЮ В ДУШІ.

ПІСЛЯ УРОЧИСТОСТЕЙ , В ПОЖЕЖНІЙ ЧАСТИНІ ППЧ-19 БУЛО ВІДСЛУЖЕНО МОЛЕБЕНЬ ЗА ЗДОРОВЯ КОЖНОГО ПРАЦІВНИКА СЛУЖБИ ПОРЯТУНКУ.

p1010937

p1010938

СВЯЩЕНИК ОКРОПИВ ОСОБОВИЙ СКЛАД , ПРИМІЩЕННЯ ТА АВТОМОБІЛІ ОСВЯЧЕНОЮ ВОДОЮ.

p1010941

ПІСЛЯ МОЛЕБНА ОСОБОВИЙ СКЛАД ЧАСТИНИ ВІДПРАВИВСЯ НА КЛАДОВИЩЕ , ДЕ СПОЧИВАЮТЬ РЯТІВНИКИ , ЯКІ ГЕРОЇЧНО ЗАГИНУЛИ ПРИ ВИКОНАННІ СЛУЖБОВИХ ОБОВЯЗКІВ , ПРОТ. ОЛЕКСАНДР ВІДСЛУЖИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ЗА СПОЧИЛИМИ ГЕРОЯМИ.

p1010945

Архіви