День молоді у Смідині.

СмідинЗ нагоди дня молоді в філії-бібліотеці села Смідин відбулася творча лірична імпреза, яку можна було б назвати «Молодість душі».

 

 

 

 

 

 

 Її учасниками стали жителі села, творчі натури: поети, гумористи, композитори, музиканти, виконавці пісень. Захід був організований працівниками Смідинського будинку культури та філії-бібліотеки. Розпочала вечір провідний спеціаліст бібліотеки Людмила Шафета.

Смідин

 Перед початком, як і годиться, всі присутні помолилися. Своїми спогадами про молодість, про маму, шлях до священництва поділився настоятель Хрестовоздвиженського храму протоієрей Валентин.

Смідин

Для бібліотеки він люб’язно передав книгу Валентина Іванова «Єднаймося», яку подарувала жителям села нащадок Гапоновича, колишнього смідинського священика, жителька міста Харкова Світлана Гапонович. У його виконанні прозвучала пісня про рушник. Разом з учасниками церковного хору Валентиною Лампікою та Ольгою Бакай батюшка виконав пісню «Ніч глибокая». Після завершального слова сільського голови Петра Маринюка всі учасники дійства виконали «Многії літа».

Архіви